loader

مقالات

مقالات تونر ORIGINAL توشیبا

تونر ORIGINAL توشیبا
 تکنولوژی توشیبا معتقد است که یکی از مهمترین عوامل ایجاد اعتماد در مشتریان دستگاههای MFP، PPC و فکس، تامین پایدار قطعات و لوازم تعمیراتی، از جمله لوازم و مواد مصرفی است.
تکنولوژی توشیبا، لوازم و قطعات مصرفی مشتریان را مطابق با خط مشی خود، تامین می کند. گرچه، در سال های اخیر افزایش محصولات تقلبی ، تونر ها و قطعات مصرفی با کیفیت پایین افزایش یافته است. این باعث می شود که  دربسیاری موارد، کاربران یا مشتریان برند توشیبا ، گمراه شوند.
توشیبا به طور مداوم در حال تلاش برای تولید و توسعه محصولات قابل اطمینان تر است. ما احساس کردیم که مهم است که این موضوع مهم را برای آشنایی با مزایای محصولات این شرکت انتشار دهیم. چرا که بهتر است مشتریان توشیبا  درک درستی از نکات تکنولوژیکی خط تولید محصولات توشیبا و لوازم و مواد مصرفی اصلی داشته باشند.
در سال 2003، چندین تونر غیراصلی در بازار عرضه شد که توشیبا یکی از این تونرها را برای آزمایش انتخاب کرد. به دنبال نتایج آزمون "90 هزارتست کپی" و "100 هزار تست کپی" که در آزمایشگاه تست توشیبا در ایالات متحده و یکی از آزمایشگاههای توشیبا در ژاپن انجام شده بود، نتایج آزمایش نشان داد که تصویر تونر نمونه، دارای دانسیته بازتولید تصویر ضعیف تری نسبت به تونر اصلی توشیبا است. همچنین، همانطور که در جدول 1 نشان داده شده است، در مقایسه با مصرف تونر اصلی توشیبا، تونر نمونه به منظور دستیابی به کیفیت بازتولید خود، تونر بسیار بیشتری مصرف می کند.
بررسی دقیق تونر نمونه بطور واضح نشان داد به علت افزایش پوشیدگی درام، لکه های سیاه به تدریج بعد از 75 هزار کپی بدنبال افزایش پوشانندگی درام، ظاهر می شود ( 6.4 میکرومتر در 75 هزار کپی) در مقایسه با  پوشانندگی (3 میکرومتر در 75هزار کپی) توسط تونر اصلی توشیبا که اندازه گیری شد.

                      جدول1: مقایسه مصرف تونر
        (450g) تونر اصلی توشیبا           16023 کپی
        (490g)تونر نمونه (غیراصلی)       12480 کپی

در نهایت بعد از 100هزار کپی، همانطور که در نمودار 2 نشان داده شده است، مواد موجود در تونر نمونه، ویژگی درام را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار داده اند که انتظار می رود که عمر درام را در حدود 50 درصد نسبت به تونر اصلی کاهش دهد.
مشتریان محصولات اصلی ممکن است تونر های غیر اصلی را به عنوان مزیت و مقرون بصرفه قلمداد کنند اما آزمایشات توشیبا نتیجه دیگری را به دست آورد : نمونه تونر آزمایش شده، بیشتر مصرف شد و در طول زمان کیفیت تولید ضعیف تر شد و آنچه مهمتر است، کیفیت تونر تأثیر قابل توجهی بر عمر درام داشت. بنابراین، حتی اگر قیمت محصول آزمایش شده جذاب باشد، هزینه های پنهان دارد. کاهش عمر درام ممکن است باعث کاهش دوره ماهانه سرویس شود که تقریبا دو برابر هزینه های مواد هزینه ایجاد می کند. که در مجموع می تواند هزینه های بالاتری را به دلیل هزینه های اضافی خدمات و تعمیر و نگهداری برای کاربر ایجاد کند.


mgaservice
پشتیبانی 24/7 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شما هستیم
mgaservice
ارسال کالا ارسال به کلیه نقاط کشور