loader

مقالات

مقالات دستگاه فتوکپی رنگی 4555/5055

دستگاه فتوکپی رنگی e.studio4555/5055


رنگ توشیبا بیشتر از همیشه است
اکنون شما می توانید با MFP کوچکتر و کم صداتر، سریعتر و شفاف تر از همیشه ، کپی، چاپ، اسکن و فکس کنید. سری جدید e-STUDIO5055c از توشیبا برای چاپ تمام رنگی و همچنین سیاه و سفید و با کیفیت، بعنوان جایگزینی برای چاپ سیاه و سفید بتنهایی و در عین حال با قیمت بالا، طراحی شده است.

انتخاب رنگ مطابق با نیاز شما

سری e-STUDIO 5055c ، رنگ موثرتر و قابل دسترس تر ارائه می دهد. اگر میخواهید نمایشی از رنگهای شفاف را در 45/50 برگه در دقیقه کپی یا پرینت داشته باشید، سری e-studio5055 با ارائه این موارد، شما را تحت تاثیر قرار می دهد. ویژگی های منحصر به فردی مانند درایور پرینت یونیورسال e-BRIDGE، تنها درایور جهانی چند کاربره که به شما اجازه سوییچ بین ps به pcl را می دهد، این ویژگی همچنین شامل پلاگین نیز می شود.

جمع و جورتر اما موثرتر
این ویژگی پر از مزایای فوق العاده است، سری e-STUDIO 5055c یکی از کوچکترین پدیده های MFP در کلاس خود است. بنابراین می تواند در فضای محدود قرار بگیرد و به دلیل سبک بودن براحتی قابل جابجایی در فضای اداری است. حتی میزان صدا با یک موتور درایو، فن و کلاچ کم صداتر، کاهش یافته است. و هیچکدام از این خصوصیات اثر نامناسب بر روی خروجی کار نگذاشته است. در واقع کیفیت تصویر به لطف دمای پایین تونر رنگی جدید که وسعت رنگ را افزایش می دهد، باور نکردنی است.

استاندارد جدیدی که بطور رسمی تنظیم شده است
 سری e-studio 5055c براحتی قابل یکپارچه سازی و قابل تنظیم  با یک پلت فرم باز است. همچنین دارای امکان چاپ و اسکن با تلفن همراه می باشد. در این سری دستیابی به رنگهای درخشان، مقاوم به آب و هوا و محو شدن، شبیه به کاغذ لمینت یا غیر لمینت در سایز معمولی و letter ، چاپ بنر با کاغذ با سایز بالاتر از"47×"12 امکانپذیر است. قابلیت سرویس با جایگزینی واحدهای فرآیند ساده تر و بدون نیاز به ابزارآلات و همچنین دارا بودن سیستم تشخیص خودکار و شخصی سازی از دیگر امکانات این سری است.

داده های شما هرگز تا این حد امن نبوده است!
توشیبا می داند امروزه امنیت یکی از اولویت های مهم برای کسب و کار است. به همین دلیل است که  نوآوری پیشرو را برای کار و توسعه اقدامات امنیتی، قرار داده است.
تکنولوژی وایپ (Wipe) به مانند اینست که داده ها هرگز وجود نداشته اند. بهترین روش برای حفظ امنیت اطلاعات شما، استفاده از یک روش است که یک تکنولوژی جدید است. این همان چیزی است که  در سری e-studio 5055c  توشیبا با ایجاد درایو خودرمزگذاری مجهز به تکنولوژی وایپ (پاک کردن) اختصاصی وهمچنین مجموعه ای از عملکرد های امنیتی برای حفظ اطلاعات امنیتی ارائه شده است. به اینصورت که اگر هارد از دستگاه کپی گرفته شده و به دستگاه دیگری نصب شود، تمام داده ها به طور خودکار پاک می شوند. هرچند، اگر آن به همان دستگاه کپی بازگردانده شود، در صورت نیاز، بلافاصله قابل دسترسی می باشند. همچنین یک کلید رمزگذاری است که به طور ایمن روی هارد ذخیره می شود.
ویژگی های امنیتی اضافی شامل، رمزگذاری امن PDF با حداکثر 128 بیتی AES، فیلتر آدرس IP/ MAC، کنترل دسترسی بر اساس نقش، پروتکل SNMPv3 برای مدیریت امنیت پیشرفته و پروتکل IPSec اختیاری. در مجموع، این ویژگی ها با استاندارد سطح امنیتی بسیار بالا (IEEE 2600.1 ) مطابقت دارد.

سازگار با محیط زیست و کاربرپسند
در توشیبا، سخت تلاش شده است  تا اثرات زیست محیطی محصولات به حداقل برسد. بسیاری از نوآوری های پیشرو در توشیبا، دربرگیرنده راه های جدید برای صرفه جویی در انرژی و حفظ محیط زیست است.
صرفه جویی در انرژی و هزینه
به عنوان مثال، با تونر جدید توشیبا با درجه حرارت پایین، رنگ بهتری ایجاد می شود علیرغم اینکه مصرف انرژی کاهش می یابد. مصرف انرژی به دلیل کاهش چشمگیر مصرف برق در حالت خواب (sleep) ، حتی بیشتر کاهش می یابد،. راه های دیگر که  مربوط به مسئولیت زیست محیطی توشیبا است شامل برنامه بازیافت (recycle) تونر، کاهش انتشار CO2 و استفاده از قطعات پلاستیکی قابل بازیافت  در دستگاه است. کاهش یا حذف مواد خطرناک مانند سرب و جیوه باعث می شود که سری e-studio 5055 به استانداردهای زیست محیطی در سراسر جهان برسد. تمامی این ویژگیها، این سری را واجد شرایط دریافت گواهینامه EPEAT می کند.


mgaservice
پشتیبانی 24/7 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شما هستیم
mgaservice
ارسال کالا ارسال به کلیه نقاط کشور